Külasta perega

Näitusele on oodatud lastega pered, et saada üheskoos osa eesti kunsti klassikasse kuuluvate kunstnike värviderohketest teostest. Väljapanekut saab koos perega avastada nii  tegevuslehe abil kui ka võtta osa kord kuus toimuvatest kunstihommikutest.

Pilet 5 €, sooduspilet 3 €, kuni 8-aastased lapsed (k.a) tasuta.
Perepilet 10 € (2 täiskasvanut lastega).

Külastamine tegevuslehe abil

Lastega pered saavad näitust külastada iseseisvalt perele sobival ajal (näituse lahtioleku piires) ning eelregistreerimine ei ole vajalik.

Pileti ostmisel saavad pered näitusele kaasa tasuta tegevuslehe, mis sisaldab nii otsimisülesandeid kui ka tähelepanekuid, mida läheb vaja kunsti uurimisel ja kogemisel. Teekonnale jääb ka üks põnev kohver, mis annab aimu esemetest ja töövahenditest, mida tolle aja kunstnikud kasutasid.

Juhis on suunatud 5−9-aastastele lastele ja nende vanematele. Samas sobib leht kasutamiseks ka veidi noorematele ja vanematele lastele.

Kunstihommikud

Näitusel toimuvatele kunstihommikutele on oodatud 4–8-aastased lapsed koos vanematega. Juhitud ringkäigul uuritakse Eesti kunstnike värviderohkeid töid ja püütakse üheskoos leida vastust küsimusele, kust tulid värvid eesti kunstnike maalidele. Lisaks uuritakse põnevaid esemeid täis kunstnikukohvrit ja saadakse aimu tärpentinilõhnast, mis tõenäoliselt hõljus õhus, kui Konrad Mägi oma kuulsaid teoseid maalis. Kunstihommiku lõpetab loovtöö. Programm kestab u 70 minutit.

Osalemine näituse piletiga:

Pilet 5 €, sooduspilet 3 €, kuni 8-aastased (k.a) lapsed tasuta.
Perepilet 10 € (2 täiskasvanut lastega) 

Eestikeelsed kunstihommikud toimuvad:

  • 10. märtsil kell 12.00
  • 14. aprillil kell 12.00 - kohad on täis! 

Venekeelsed kunstihommikud toimuvad:

  • 17. märtsil kell 12.00 
  • 15. aprillil kell 12.00
  • 21. aprillil kell 12.00 (kohad on täis)

Rühma suurus on kuni 25 inimest (koos täiskasvanutega). Rühma täitumisel saate avastada näitust iseseisvalt põneva tegevuslehe abil.