Külastamine ja piletid

Näitus on avatud 15.veebruar - 1.mai 2018 T-P kell 11-19
Riigipühadel 24.veebruaril, 30.märtsil, 1.aprillil ja 1.mail 2018 avatud kell 12-18
Piletimüük ja sissepääs lõpeb pool tundi enne näituse sulgemist. 

Näitust saab külastada veel loetud päevad. Seniks on näitusest osa saanud üle 15 tuhande kunstisõbra. 

  • NB! Seoses kuningliku visiidiga on näitus külastajatele suletud neljapäeval 26.aprillil kell 11-13.
    Neljapäeval 26.aprillil on näitus avatud kell 13-19.
  • Esmaspäeval 30.aprillil on näitus avatud kell 11-19.
  • Kevadpühal 1.mail on näitus avatud kell 12-18. Kell 16 kohtuvad kunstipublikuga kollektsionäär Enn Kunila ja näituse kuraator Eero Epner.
  • Piletimüük ja sissepääs lõpeb pool tundi enne näituse sulgemist. 

Piletid:

Täispilet 5 €
Perepilet 10 € (2 täiskasvanut alla 18-aastaste lastega)
Sooduspilet 3 € (õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele)
Kuni 8-aastastele lastele tasuta sissepääs

Rühmakülastused ja ekskursioonid ettetellimisel raekoda@tallinnlv.ee soovitavalt nädal aega ette. Rühma suurus max 25 inimest. 

NB! Kuna raekoja ruumid on väiksed ning mitu rühma korraga ruumidesse ei mahu, palume kõigil rühmadel soovitud külastusaja kindlustamiseks aeg eelnevalt kinni panna aadressil raekoda@tallinnlv.ee, soovitavalt nädal aega ette. Vaba aja olemasolu korral kinnitame aja ja tagame rühmale soovitud ajal sissepääsu. Kui soovitud aeg ei ole vaba, pakume teise aja. Registreerimise kinnituseta rühmad ei pruugi sisse saada, kui samal ajal on ees registreeritud rühm või ruumid on ülerahvastatud.  

Publikuprogrammidele rühmi ei registreerita.

Giiditasu giidiga ekskursiooni korraldamisel 40 € (lisandub piletihinnale). 

Õpilaste (kuni 18 a.) ja pensionäride rühmade (10-25 in) eestikeelse soodusekskursiooni giiditasu 20 € (lisandub piletihinnale).

Õpilase rühmapilet 2 €/in (10-25 last rühmas. Kui rühmas on alla 10 lapse, tuleb tasuda täispilet 3 € või rühma miinimumtasu 20 €)

Õpilastele soovitame spetsiaalselt väljatöötatud haridusprogramme

LIIKUMINE NÄITUSEL

Näituse sissepääs, piletimüük ja garderoob on raekoja keldris. Sealt minnakse trepist üles peakorrusele (2.korrus). Näitus algab kodanikesaalis, jätkub raesaalis, kust suundutakse edasi väiksematesse tagaruumidesse (köök ja arvekamber). Sealt tagasi raesaali ning raesaalist mööda keskaegset trepikäiku läbi vahekorrusel asuva laste kunstitoa keldrisse, kus on Konrad Mägi maastikud ja linnavaated. Sellega näitus lõpeb ning jõuate otse garderoobi tagasi.

Liikumine toimub ühes suunas, tagasi trepist üles ei minda. Kui soovite minna uuele ringile, saate läbi garderoobi uuesti peakorrusele tagasi minna. Palun jälgige viitasid! NB! Raekojas on palju treppe, keskaegsed trepikäigud on kõrgete astmetega.

Ratastooliga pääseb ainult raekoja peakorrusele. Kui soovite tulla ratastoolis, siis palun teatage kindlasti ette (raevahtide telefon 64 57 905), et jõuaksime teha vajalikud ettevalmistused. Invatualett raekojas puudub.