Ekskursioonid

Giidiga ekskursioonid palume ette tellida aadressil raekoda@tallinnlv.ee, soovitavalt 10 päeva ette.

  • Raekoja giidid/ajaloolased viivad läbi ekskursioone E-R kell 10-16 ettetellimisel raekoda@tallinnlv.ee. Tutvustame raekoda ning  kunstiteoseid, mis peegeldavad Tallinna rae väärtusi ja linna ajalugu. 

  • Giiditasu eesti keeles 30 €, võõrkeeles 50 € (inglise keeles, võimalusel ka vene, soome või rootsi keeles) lisandub piletihindadele.
  • Eriekskursiooni giiditasu on 100 € ning see lisandub piletihindadele. Eriekskursiooni giiditasu kehtib temaatilistele ekskursioonidele ning tuuridele, mis toimuvad nädalavahetusel või tööpäevadel peale kella 17.
    Eriekskursioon võib keskenduda erinevatele teemadele. Kui soovite kitsama suunitlusega raekoja ekskursiooni - rae ajalugu, õigusemõistmine, kunstiajalugu, keskaegne kirjandus, piiblilood, arhitektuur, restaureerimine vms, siis andke sellest julgelt teada. 

EKSKURSIOONID RAEKOJA GIIDIGA

 

Giiditasu eestikeelse ekskursiooni eest
(lisandub piletihinnale, v. a. õpilaste rühmad  suurusega 
vähemalt 10 inimest, ettetellimisel, E-R 10 - 16, v.a. riigipühad)

30 €

Giiditasu võõrkeelse ekskursiooni eest
(lisandub piletihinnale, ettetellimisel, E-R 10-16, v.a. riigipühad)

50 € 

Giiditasu eriekskursiooni eest eesti keeles ja võõrkeeles
(lisandub piletihinnale, ettetellimisel, v.a. riigipühad)

100 € 

  • Atesteeritud linnagiidi raekoja ekskursioonile leiate ka giidide nimekirjast. Raekojas on õigus ekskursiooni läbi viia ainult raekoja põhikoolituse läbinud giididel.

  • Ratastooliga külastajatest palun teatage meile ette, et saaksime teha vajalikud ettevalmistused: tööpäevadel kell 9-17 tel 6 457 900, raekoda@tallinnlv.ee. Ratastooliga on juurdepääs ainult kodanikesaali ja raesaali. Invatualett raekojas puudub.


Õpilasekskursioone
 soovitame alates 5.klassist, kui lapsed juba õpivad ajalugu. Täpsem info siin.